Perforacja


Trwałość, harmonia i nowoczesny design, to wszystko łączą w sobie metalowe konstrukcje fasad budynków. Metal i aluminium odgrywają w architekturze coraz większą rolę, szczególnie w realizacjach projektów o charakterze industrialnym. Metalowe elementy konstrukcyjne mogą tworzyć całą elewację budynku lub stanowić tylko jej dekoracyjny komponent.

Jako symbol współczesnej formy architektonicznej elewacja perforowana jest interesującym rozwiązaniem przy równoczesnym zapewnieniu pełnej funkcjonalności. Metal jest materiałem niezwykle uniwersalnym, gdyż doskonale współgra zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną stylistyką, nadając budynkom niepowtarzalnego charakteru. Świetnie też koreluje z otoczeniem bez względu na to czy obiekt znajduje się w środku lasu czy w centrum miasta.

Aby nadać fasadom budynków szczególnego wyrazu, oferujemy Państwu możliwość wykonania perforowanych wzorów na stalowych modułach.

Wykonujemy elewacje metalowe budynków przemysłowych i budownictwa ogólnego z materiału powierzonego lub własnego (magazyny, hale handlowe, hale logistyczne, budynki użyteczności publicznej itd.). W zakresie naszej działalności znajduje się również wykonanie i montaż elementów konstrukcji metalowej koniecznej do kompleksowego wykonania elewacji.

Żaluzje akustyczne Panele akustyczne Elewacja perforowana Corten Cor-ten Kortenowska