parkmaszynowy


WARSZTAT

park_maszynowy_001

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE

Wykonujemy zarówno profile o stałym przekroju poprzecznym, jak również profile zbieżne. Kształtowniki mogą być pełne lub otworowane. Wykorzystując gilotyny i prasy krawędziowe wykonujemy kształtowniki o długosci do 6,2m i grubości do 15mm. Dwubelkowa zaginarka automatyczna o bardzo wysokiej wydajności pozwala nam oferować bardzo atrakcyjne ceny na kształtowniki zimnogięte (nawet o obradzo złożonych kształtach) o grubości do 1,5mm i długoścci do 6m.
park_maszynowy_002

WYCINANIE LASEROWE

Posiadamy urządzenie o wymiarach stołu roboczego 1500x3000mm. Wycinamy elementy z blach: stalowych o grubości do 16mm, nierdzenych o gruboaci do 5mm, a także aluminiowych, tytanowo-cynkowych, miedzianych, mosiężnych i brązowych. Szczególnie polecamy nasze uslugi do wykonywania korpusów maszyn oraz blach węzlowych dla konstrukcji stalowych.
park_maszynowy_004

KONSTRUKCJE METALOWE

Wykonujemy zarówno główne elementy konstrukcyjne budynków, jak również konstrukcje uzupełniające: drabiny, balustrady, schody, odboje, itp. Oprócz typowych prętowych konstrukcji budowlanych wykonujemy także korpusy maszyn i elementy małej architektury wymagające dużej dokładności oraz estetyki wykonania. Oferujemy montaż wykonywanych przez siebie konstrukcji.
park_maszynowy_005

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Posiadamy zaginarke automatyczną wyposażoną w dwie belki gnące, ktorą cechuje niezwykle duża wydajność . Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny zarówno na wykonanie standardowych, jak i nietypowych obróbek blacharskich. Wykonujemy obróbki blacharskie o dlugosci do 6,2m. Wykonujemy obróbki grzebieniowe do blach fałdowych.

 

 

 

 

Nasz park maszynowy pozwala nam zaoferować pełną gamę usług blacharskich. Usługi wykonujemy zarówno z materiału własnego jak i powierzonego. Tniemy i gniemy wszelkiego typu blachy – czarne, ocynkowane, powlekane, z metali kolorowych.
Zakład wykonuje elementy o krawędziach nierównoległych, nietypowych i skomplikowanych kształtach. Wykonane elementy jesteśmy w stanie dalej przetworzyć np: wykonując otwory różnych kształtów czy też spawając lub cynkując.

Maksymalna długość cięcia: 6180mm
Maksymalna grubość cięcia: 10mm dla długości do 3100mm
Maksymalna długość gięcia: 6500mm dla grubości do 5mm
Maksymalna długość gięcia: 3000mm dla grubości do 10mm

Wykonane przez nas elementy znajdują zastosowanie jako:
– koryta rynnowe i rury spustowe
– elementy maskujące
– attyki różnych kształtów
– obróbki o zmiennych po długości wymiarach
(elementy zbieżne)
– profile elewacyjne

 

Wykonujemy i montujemy konstrukcje stalowe ocynkowane, lub z innym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Zdobyte doświadczenia na budowach krajowych i zagranicznych pozwalają naszym pracownikom podejmować trudne do realizacji zadania; zarówno przy realizacji niewielkich konstrukcji związanych z realizacją elementów obudowy obiektów, jak i całościowych, kompleksowych realizacji obiektów.

 

Nasza firma posiada nowoczesne narzędzie do obróbki metali – laser firmy BYSTRONIC, model BYSTAR 3015 o mocy 3000 W. W porównaniu z metodami alternatywnymi cięcie laserowe wykazuje następujące zalety: – krótki czas wykonania – brak konieczności dalszej obróbki krawędzi (w pewnym zakresie grubości) – możliwość wycinania dowolnych kształtów – idealna powtarzalność kształtu niezależna od wielkości serii produkcyjnej – możliwość wykonywania serii o dowolnej liczebności bez konieczności stosowania dodatkowego oprzyrządowania – efektywne wykorzystanie materiału – szczególnie w przypadku elementów o skomplikowanym kształcie konturu – łatwość dokonywania zmian konstrukcyjnych pomiędzy wykonywanymi partiami, czy wręcz w trakcie realizacji zlecenia – możliwość wykonywania otworów w rurach prostokątnych i kwadratowych

warsztat_001 warsztat_002 3 4 5 6 7 10

 

 

Żaluzje akustyczne Panele akustyczne Elewacja perforowana Corten Cor-ten Kortenowska